Хип Хоп Iced Циркон Ankh Крстот Pendant Злато Сребро Бакар Материјал CZ Египетскиот Клучот на Животот Pendant Ѓердан Мажи Жени Накит

Хип Хоп Iced Циркон Ankh Крстот Pendant Злато Сребро Бакар Материјал CZ Египетскиот Клучот на Животот Pendant Ѓердан Мажи Жени

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


За производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Hiphop127
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker,Фитнес Тракер
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи

Избор на клиент