Мажи Жени Везови опремени Морнарица Печат бејзбол капа Секојдневен snapback капи P1
Новак - 24 %

Мажи Жени Везови опремени Морнарица Печат бејзбол капа Секојдневен snapback капи P1

Достапно за нарачка
DEN 223.68
DEN 170.00
Достапност:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Пол : Унисекс
Бои :
Црна/Каки/Сино
Материјал :
Памук,Платно
ГОЛЕМИНА
Големина : 1inch =2.54 см
56cm~61cm -22.5~24.02"
Модел :
НИ 101st Воздушни Поделба
Стил :
Спорт & Секојдневен & Fashion & Отворено
'

За производот

Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Рака Тип:
Опремени
Број На Модел На:
мажите шапка
Тип На Објект:
Безбол Капи

Избор на клиент