1Yard 91*140cm,Црвена Памук Обоена Ткаенина,Ткиво Ткаенина,Сјајна Памук Twill Сатен Ткаенина,Diy Комбинација Tissus Крпа Материјал
Новак - 30 %

1Yard 91*140cm,Црвена Памук Обоена Ткаенина,Ткиво Ткаенина,Сјајна Памук Twill Сатен Ткаенина,Diy Комбинација Tissus Крпа Материјал

Достапно за нарачка
DEN 552.00
DEN 386.00
Достапност:


дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
За Големина На :
Цена е 1 двор, ширина 140cm 1 двор=91cm(должина)*140cm(ширина) 2 метри=182cm*140cm 3 метри=273cm*140cm..и така натаму..

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
SXSYTKS
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
NO
Nonwoven Техника:
NO
Точка Не:
STC-01
Compostion:
100% Полиестер
Употреба:
Облекување Ткаенина Облека, Ткаенина,Свадба Ткаенина

Избор на клиент