Флеш Свила Палачинка Ткаенина Сребро Палачинка Chiffon Сребро Палачинка Ткаенина Кинески Облека Brocade Ткаенина
Новак - 12 %

Флеш Свила Палачинка Ткаенина Сребро Палачинка Chiffon Сребро Палачинка Ткаенина Кинески Облека Brocade Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 337.00
Достапност:


Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

За производот

Големина:
100 150 cm
Бренд Име:
FANYI
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Тип:
Koshibo Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Стил:
Обична
Материјал:
Други

Избор на клиент