Нова за Samsung Галакси О7 2017 Случај Задниот Поклопец Висок Квалитет Нечистотија-отпорни Телефон Случаи за Samsung Галакси A720 A720f СМ-A720 торба
Новак - 20 %

Нова за Samsung Галакси О7 2017 Случај Задниот Поклопец Висок Квалитет Нечистотија-отпорни Телефон Случаи за Samsung Галакси

Достапно за нарачка
DEN 320.64
DEN 256.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нова за Samsung Галакси О7 2017 Случај Задниот Поклопец Висок Квалитет Нечистотија-отпорни Телефон Случаи за Samsung Галакси A720 A720f СМ-A720 торба

За производот

Материјал:
О7 2017
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Големина:
for samsg galxi samsjng galxy samsong gaxy samssung samsug portable
Материјал:
Телефон Случаи За Samsung Галакси A720 A720f СМ-A720 торба,estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas,симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Број На Модел На:
Нова За Samsung Галакси О7 2017 Случај Задниот Поклопец со Висок Квалитет,vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Карактеристики:
За Samsung О7 2017 samsong gaxy samssung samsug преносни
дизајн:
Спортски,Цитати & Пораки
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент