Chiffon Палачинка Ткаенина Кинески Хан Фустан Вечер Фустан, Здолниште Завеса Дома Декорација Ткаенина
Новак - 12 %

Chiffon Палачинка Ткаенина Кинески Хан Фустан Вечер Фустан, Здолниште Завеса Дома Декорација Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 295.00
Достапност:


Совет : боја картичка директно означени со боја на број, директно може да се купи. Не може да се најде боја на кутијата по купувачот зеде кутијата, во пораката да се забележи бројот да се купи или да контактирате со услуга за клиентите! Боја на боја картичка Во парк!
模板保护代码 模板保护代码

За производот

Големина:
100 150 cm
Бренд Име:
FANYI
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Материјал:
Хемиски влакна

Избор на клиент