1Yard 91*130cm,3D Сатен Sequins Свадба Флорални Чипка Ткаенина,Декоративни Фотографија Позадина Цвет Комбинација за Шиење Diy Платно

1Yard 91*130cm,3D Сатен Sequins Свадба Флорални Чипка Ткаенина,Декоративни Фотографија Позадина Цвет Комбинација за Шиење Diy

Достапно за нарачка
DEN 792.00
Достапност:


дворот ДОЛАРИ, 13.40 /дворот метар метар дворот дворот дворот двор
За Големина На :
Цена е 1 двор, ширина 130cm 1 двор=91cm(должина)*130cm(ширина) 2 метри=182cm*130cm 3 метри=273cm*130cm..и така натаму..

За производот

Техника:
Ткаени
Ширина:
130cm
Шема:
Извезена
Тип:
Сатенски ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
No
Тип На Производ:
Органски Материјал
Бренд Име:
SXSYTKS
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
No
Плетени Тип:
No
Стил:
Цвет со Sequins
Корисни Ткаенина ширина(Везови Ширина):
51/52 (за 130CM)
Вез Ткаенини:
Сатенски
Точка Не:
ЕКС-14514
Употреба:
Носија,Облекува,Облека,Дом На Текстил,Тапацир,Свадба

Избор на клиент