само.биде.никогаш жените во хип хоп лето tshirt фустан портокал графити цртан филм брада лице печати asymmercal harajuku плус големина фустани

само.биде.никогаш жените во хип хоп лето tshirt фустан портокал графити цртан филм брада лице печати asymmercal harajuku плус

Достапно за нарачка
DEN 1627.20
Достапност:


САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хип-хоп стил жените облека.
Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.
Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.
САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД!
големината на т маица, фустан : рамо(61cm),биста(116cm),должина(89-107cm) ако ви се допаѓа,ќе ве молам додадете мојата продавница во листа на желби и споделување на повеќе. За било какви прашања,само се чувствувам како дома да ме контактирате.

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Лабава
Декорација:
Никој
Стил:
Streetwear
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
само.биде.никогаш не
Број На Модел На:
303211
Големина:
големи

Избор на клиент