Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Меч и Штит Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња Бесплатен Превозот
Новак - 5 %

Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Меч и Штит Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 3791.52
DEN 3602.00
Достапност:


Точка Име
Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Меч и Штит Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња
Клучни зборови
Shield Pendant,Ѓердан Pendant Штит,Меч и Штит Pendant,итн.
Количина
1 парче
Материјал
925 Sterling Silver
Големина
49*34*3мм
Забелешки
5% попуст за 3 парчиња

За производот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Бренд Име:
Aboops
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
A14235
Функција:
Декорација
Обликотшема:
штит
боја:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
49*34*3 mm
N.W.:
Околу 29.8 G(2.4 G-Меч)

Избор на клиент