einkshop 2Sets ADF Зглоб Q3948-67905 за HP 2727 1312 2320 3390 3380 2840 M2727 M2727NF 2727NF За HP 375 475 ADF собранието зглоб
Новак - 14 %

einkshop 2Sets ADF Зглоб Q3948-67905 за HP 2727 1312 2320 3390 3380 2840 M2727 M2727NF 2727NF За HP 375 475 ADF собранието зглоб

Достапно за нарачка
DEN 897.12
DEN 771.00
Достапност:

einkshop 2 Sets ADF Зглоб Q3948-67905 за 2727 1312 2320 3390 3380 2840 M2727 M2727 NF 2727 NF За 375 475 ADF собранието зглоб Пакет Содржина : 2 Sets ADF Зглоб Пакување : кутија пакет

За производот

Напон:
220V
Број На Модел На:
Q3948-67905
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
Количина:
2sets
Име на производ:
ADF Зглоб
за hp m2727nf:
за hp adf
за 2727 печатач:
за hp 2727
Состојба:
компатибилен нови
Погодна за печатење:
за HP M2727 M2727NF 2727 2727NF 3390 3380 2840

Избор на клиент