Нови Пристигнување 10pcs/многу Кристал Животинско Snap Шарм Црвениот Кристал Swan Snap Копчиња Одговара 18mm/20mm Snap Хривнија Накит DIY
Новак - 35 %

Нови Пристигнување 10pcs/многу Кристал Животинско Snap Шарм Црвениот Кристал Swan Snap Копчиња Одговара 18mm/20mm Snap Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 576.00
DEN 374.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Број На Модел На:
NS-01
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тип Име:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18mm/20mm
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Акции
Snap Копчето Тип:
Легура
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Избор на клиент