Природна боја мајка на бисер мозаик плочки за кујна backsplash и таванот и ѕидот плочка 11 квадратни метри/многу неправилни шема
Новак - 0 %

Природна боја мајка на бисер мозаик плочки за кујна backsplash и таванот и ѕидот плочка 11 квадратни метри/многу неправилни шема

Достапно за нарачка
DEN 8443.20
DEN 8443.00
Достапност:


Ве молиме да обрнете внимание.
1lot=11 компјутери=1 квадратен метар=11 квадратни метри
Ако сакате другите количини на,ве молиме слободно да контакт.
Опис на производот :
Број на модел : qch77
Материјал : слатководни школка
Чип големина : неправилни мали чипови
Лист големина : 300x300mm
Дебелина : околу 2mm
Поддршка : mesh
Производ апликација :
Школка мозаик плочки се користи широко во различни места.
1.Идеален плочки за внатрешна и надворешна ѕидови плочка.
2.Зграда средини,базени,кујна ,купатило.
3.Хотели и ресторани,барови,ballroom,вила.
4.Табела врвот,таванот.салони.
5.TV задниот ѕид,countertops,туш ѕид,SPARS,итн.
Производот се прикаже :
Суровини :

Производи карактеристики :
1.Перл текстура : нашите суровини е разни видови на мајката на бисер во светот со природни бои,елегантна и шармантна функција и морето мириса.
2.Море здив : светските мориња различни климатски,што резултира во шарени природна мајка на бисер,бисер бела,златна,шампањ,розова,или мистериозната шарени црно и има природна текстура.
3.Животна средина-пријателски и зелена : ние најчесто ги користат образован школка која нема да биде недостаток на акции.И нашите производи неопасен да hunman здравјето на елемент,во согласност со зелена заштита на животната средина,и тоа се враќа кон природата концепт на модерна декорација.
Внимание :
1.Квалитетот на производот е 100% сигурни.Ако ви се некои сигурно,ние укажуваат на тоа дека можат да купат еден квадратни метри или повеќе за примерок.
2.Според вашето барање,на производи може да биде приспособен за вас.
3.Како природен производ од страна на страна,школка мозаик плочки покажува различна боја, од различни агли и светлина.
4. За wholesales : Ние сме фабрика,и ние го прифаќаме трговија на големо наредби и проектот наредби!Трговија на големо цена ќе биде подобро, но минимум цел количина е повеќе.ако имате било какви прашања или ви се потребни повеќе информации,ве молиме да бидат слободни да контакт.
За испорака :
1.Во Северна Америка,Европа,Азија,Африка и Океанија,ние обично се користат се изразат како dhl,fedex и tnt да ја испорача стоката.Тоа ќе потрае околу 7-15days.
2.Руски,Бразил и други земји, кои многу тешко се направи царинската расчистување,ние ќе ги користиме меѓународните логистички да ја испорача стоката и тоа ќе лесен за клиентите да не царинската расчистување.Тоа ќе потрае околу 30-45 дена.
Инсталирајте водичи :

За производот

боја:
1lot(11pcs), 3lot(33pcs)
Функција:
Отпорен На Вода,Животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
qch77
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Стил:
Пастирски
Шема:
No
Материјал:
Други
is_customized:
Yes

Избор на клиент