4 парчиња/многу Жени Убавината на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Бафер Полирање Пескарење Блок Бафер 4 Начин Датотека Салон Маникир Помине Уметност Сове
Новак - 15 %

4 парчиња/многу Жени Убавината на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Бафер Полирање Пескарење Блок Бафер 4 Начин Датотека

Достапно за нарачка
DEN 157.44
DEN 134.00
Достапност:


Жените Убавината На Доградба На Акрилни Нокти Уметност Совети Бафер Полирање Пескарење Блок Бафер 4 Начин Датотека Салон Маникир Помине Уметност Совети Алатки
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Овие Нокти блокови се од суштинско значење за удар и форма нерамна помине површини пред примена на UV гел и Акрил Ноктите полирање.
4 начин бафер помине уметност shiner блок
Овозможува да се изгради до атрактивна сјај
Идеален за нокти екстензии или природни нокти
Чекор 1. Датотека за рабови
Чекор 2. Отстрани сртови од ноктите
Чекор 3. Мазни ноктите
Чекор 4. Полски & Сјај
Професионални Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар
Погоден за нокти салон, помине уметност училиште / факултет, лична употреба, трговија на големо, итн
Убавината пескарење блок за нокти поднесување/чистење
Одлична алатка за помине уметност и за користење пред/по користење на нокти
Идеален за лична и професионална употреба
Најголемиот дел многу идеален за нокти салони/parlours!
Производ карактеристики :
Тип : Ноктите Buffers
Бренд : никој
Број на модел : никој
Материјал : Акрилик
Големина : прибл. 9*3.2*2.7 cm
Количина : 4 парчиња
Спецификација :
Материјал : Акрилик
Големина : прибл.9*3.2*2.7 cm
Топло совети :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот Вклучува :
4 x Помине Уметност Бафер Чистење Пескарење Блок

За производот

Тип На Објект:
Баферот
Големина:
approx. 9*3.2*2.7cm
Количина:
4 ПАРЧИЊА/МНОГУ
Бренд Име:
YANQINA
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Помине Уметност Бафер Чистење Пескарење Блок

Избор на клиент