Нови 1pcs дрвени Пушењето Цевка дрво тутун цевка Со Крпа Торба Пак Мажите Gadget пушењето додатоци p326

Нови 1pcs дрвени Пушењето Цевка дрво тутун цевка Со Крпа Торба Пак Мажите Gadget пушењето додатоци p326

Достапно за нарачка
DEN 379.20
Достапност:


Материјал : црвено на дрво
Пакет : крпа торба
Тежина : 56g

За производот

Бренд Име:
Санда
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
P326
Материјал:
Други
Боја Класификација:
црвено сандаловина
Потекло:
Кина
Објектот нема:
redwood

Избор на клиент