HAOCHU 19 Бои x 15cm 10yard Tulle Organza се Тркалаат Ткаенина Чиста Газа Елемент За Свадба Партија Декорација Табела Тркач DIY Фустан
Новак - 39 %

HAOCHU 19 Бои x 15cm 10yard Tulle Organza се Тркалаат Ткаенина Чиста Газа Елемент За Свадба Партија Декорација Табела Тркач DIY

Достапно за нарачка
DEN 452.16
DEN 276.00
Достапност:


Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Полиестер (Средна Цврстина, Сјај во Прав) Ширина : 15cm Должина : 10yards Пакет Вклучуваат : 1 Roll/многу Еко-пријателски, Убаво Декорација за Свадба, Партија Настан.
1. Ние прифаќаме alipay тука.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
3. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
1. Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји withing 15 до 25 работни дена.
3. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Информации : Дестинација Работни Дена 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена+сабота+недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 САД го Оценувате(точка пристигна) 4.9% 29.6% 50.1% 10.5% 4.7% 0.2% Канада го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 17.6% 46.2% 31.4% 3.9% 0.9% У К Стапка(точка пристигна) 4.7% 28.6% 43.8% 10.1% 12% 0.8% Австралија го Оценувате(точка пристигна) 7.2% 50.0% 14.3% 21.1% 7.1% 0.3% Европа го Оценувате(точка пристигна) 5.9% 22.2% 30.3% 23.9% 15.5% 2.2% Италија го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 10.3% 19.6% 18.3% 31.3% 20.5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 10% 18.2% 18.4% 32.6% 20.8%
1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу!!!
2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
1. Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи.
2. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас.
3. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

За производот

Големина:
6inchX10yards
Техника:
Ткаени
Тип:
Tulle Ткаенина
Ширина:
15cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
No
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
WS010
Должина:
10Yards

Избор на клиент