Куче,Мачка,Лавот,Дијамант Вез,Животно,Цвет,Полн,Кристал,5D,DIY Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Дијамант Мозаик,Божиќ Подарок
Новак - 40 %

Куче,Мачка,Лавот,Дијамант Вез,Животно,Цвет,Полн,Кристал,5D,DIY Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Дијамант Мозаик,Божиќ Подарок

Достапно за нарачка
DEN 528.00
DEN 317.00
Достапност:


[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1.
Испорака :
1. Секој дијамант големина : 2. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња,
за да се обезбеди целокупната ефект. и нашите студенти производство оддел се фокусира не се подготви специјални дијамант вежба.
Постојат 447 бои . Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи
не треба да остане заглавен дијаманти. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.
Куче,Мачка,Лавот,Дијамант Везови,Животни,Цвеќиња,Целосна,Кристал,5 D,DIY Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Дијамант Мозаик,Оркестарот Божиќ Подарок Занаети Ѕид Налепници (BZ501 J911)
Главната Слика Шоу
Совети : Ние ви препорачуваме да избор големи димензии да се направи ред, како и големината на дијаманти е околу 2,5 мм, па фото големина на повеќе големи, ефектот ќе биде уште подобро
Големини на располагање : ве Молиме изберете
Материјал : Памук и Квадрат дијамант
употреба : diy дијамант слика; дијамант везови сликарство;
Ставките коишто се вклучени :
1. и дел од човековите да прават други налози.
Алатка За Полнење На Екранот
Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Транзит време
може да се разликуваат, особено за време на празникот сезони. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детето. околу 6-15working дена од EMS
C. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација,и ќе добиете на следење на број во рамките на
1-3 дена по породувањето. да одат сите должини. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка
(ресторан не обезбедуваат рамка). по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Ние направи shippments во 1-10days (според количината на вашата нарачка) по приемот на вашата исплата.
[Совети]
1. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена.
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Време На Испорака :
А околу 4-10working дена од UPS-от//Федекс
Б. Референца пред операцијата чекори. околу 20-40working дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови
D.

За производот

Големина:
70X70CM, 25X25CM, 30X30CM, 35X35CM, 40X40CM, 45X45CM, 50X50CM, 55x55CM, 60X60CM, 20x20cm
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J929

Избор на клиент