Моден CZ Кубни Циркони Златна боја Авиони Воздух Авион Pendant Ѓердан се Зголеми Златна И Сребрена Боја Ѓердан Синџир За Жени
Новак - 10 %

Моден CZ Кубни Циркони Златна боја Авиони Воздух Авион Pendant Ѓердан се Зголеми Златна И Сребрена Боја Ѓердан Синџир За Жени

Достапно за нарачка
DEN 157.92
DEN 142.00
Достапност:


Карактеристики :
Име : Мода CZ Камен Авион Pendant Necklac За Мајка ми Роденден Подароци Накит Бренд : 100% Сосема Нов
Пакување : Бесплатен Подарок Кутија
Метална Боја : Злато,Сребро,злато се Зголеми
Главниот Камен Боја : Јасно
Pendant Големина : 1.9*1.7 cm
Синџир Должина : 40cm Тежина:3.9 g
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија, Свадба, Роденден Подароци
Enviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум Слободни
Овој Ѓердан е направен од jeweler е месинг core со бело злато позлата,трајна светлина
Карактеристики :
Име : Мода Маче CZ Камен Обетки за жени
Бренд : 100% Сосема Нов
Пакување : Црно кадифе торба
Боја : Бело Злато
Earring Големина : 1.6*1.4 cm Тежина:4.1 g 925 Сребрена игла Анти-алергиски
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Enviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум Слободни
Оваа Earring е направен од jeweler е месинг core со Бело злато позлата,трајна светлина, никогаш нема да избледи

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
XUF03203
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Pendant Големина:
1.9*1.7 cm
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
авион
PartyKeywords:
Авион pendant ѓердан Накит
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Забава,Свадба
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Пакување:
Бесплатен Подарок кутија
Главниот Камен:
Бела Cz
Подарок за:
Девојки/Мајка/Девојка/Сопруга/Пријател/Ќерка
Подарок за:
Денот на мајката Подарок,Подарок за Роденден

Избор на клиент