Повеќе боја на Домот, Дами sinamay fascinator headwear пердув партија покаже коса додатоци millinery коктел капи MD16018

Повеќе боја на Домот, Дами sinamay fascinator headwear пердув партија покаже коса додатоци millinery коктел капи MD16018

Достапно за нарачка
DEN 848.64
Достапност:


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис 1) Повеќе Детали боја Домот Дами sinamay fascinator headwear пердув партија покаже коса додатоци millinery коктел капи MD16018 2)Користењето Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator база шапка,настан headwear, Повод handband,косата клипови 3) Avaliable бои боја на слонова коска,бела,црна.црвена,розова.зелена,топла розова,виолетова,кафена,сива,кралска сина,тиркизна,портокал,морнарица,злато,marron,жолта ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение

За производот

Големина:
approx 25CM
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Пердув
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
MD16018
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Шноли
Големина:
approx 25cm
боја:
17 бои
Употреба:
свадба партија настани црква коктел по повод трка
Сезоната:
пролет лето есен winnter
Стил:
клипот

Избор на клиент