G-точката Кармин Vibrators Клиторичен Stimulator Женски Еротски Играчки Massager Куршум Вибратор Секс Играчки За Жените ST18
Новак - 40 %

G-точката Кармин Vibrators Клиторичен Stimulator Женски Еротски Играчки Massager Куршум Вибратор Секс Играчки За Жените ST18

Достапно за нарачка
DEN 227.52
DEN 136.00
Достапност:


9654 Топла Продажба
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Неодамна,ние да беше информиран од страна на многу купувачи дека тие не ја прими цел со бесплатен превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Продавачот за Испорака Метод" дури и некои "Ali Express Saver Превозот" -треба да се плаќа 35-90 дена неодамна.
ако сте спремни да чекаат 90days со untracked информации,јас исто така се согласувам со вашиот избор.
но, ако сакате добра и Брза Испорака ,можете да изберете " Ali Express Стандард за Испорака "," e-Пакет "(Следи и побрзо)
Жени, Г-Точката Vibrating Клиторичен кармин Вибратор Massager Возрасни Секс Играчка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Сексуална Лекови Massager
Материјал : ABS
Боја : Црна, Розова
Извор : 1*батерии (забрана)
Вкупно тензија ослободување
Длабоко релаксирачка масажа
Најсилниот вибрации на располагање
Уникатен Здраво вртежен момент на моторот
Големина : Како на сликата покажува
Сокриени носат
Пакет Содржина :
1 x Кармин вибрации
Капка Превозот И Масовно Купување Повратни Информации
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. Добредојдовте да ја посетите Надвор Продавница.

За производот

Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Материјал:
Медицински Силикони
Број На Модел На:
611421 играчка
Големина:
as shown
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
G-Точката
Type1:
мини вибратор
type3:
женски вибратор
type4:
Vibrating Massager
type6:
G-Точката Vibrating играчка
Type7:
Вибратор Секс Играчка За Жени
Type8:
клиторичен stimulator
Дискретна пакет:
НЕМА информации за секс играчка

Избор на клиент