Риболов Додатоци 5pcs/многу LED Мини Длабоко Капка Подводни Риболов Лигњи Мамка Намамат Светло Сина Светкави
Новак - 22 %

Риболов Додатоци 5pcs/многу LED Мини Длабоко Капка Подводни Риболов Лигњи Мамка Намамат Светло Сина Светкави

Достапно за нарачка
DEN 233.76
DEN 182.00
Достапност:


Риболов Додатоци 5pcs/многу LED Мини Длабоко Капка Подводни Риболов Лигњи Мамка Намамат Светло Сина Светкави
Опис : Висока осветленост на дисплеј со сино LED светло Визуелна позиционирање точни Ниска потрошувачка на енергија, ултра-долго сјај време, извади батеријата по користење, избегне оштетување на батеријата и светлина На батерии не е вклучена Ако има вода во плови, избрише сува или сува со емитуваше исто така може да се користи Боја : светло сина светлина Должина : 6cm(приближно) Количина : 5 КОМПЈУТЕРИ
Пакетот вклучува :
Риболов Лигњи Мамка Намамат Светло Сина X 5 КОМПЈУТЕРИ

За производот

Бренд Име:
Toply
Позиција:
Езеро
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Мини Длабоко Капка Подводни Риболов Лигњи Мамка
боја:
Должина:
Количина:

Избор на клиент