Missord 2018 Жени Секси Нерегуларни Вратот Исклучување Рамо Комбинезони Возбудува Женски Елегантен Лето Beachwear Солидна Боја Bodysuit FT9365
Новак - 30 %

Missord 2018 Жени Секси Нерегуларни Вратот Исклучување Рамо Комбинезони Возбудува Женски Елегантен Лето Beachwear Солидна Боја

Достапно за нарачка
DEN 1279.68
DEN 896.00
Достапност:


Големина На Табелата
CM
Прирачник за мерење. 3 CM грешка рок. Е нормален S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88
М : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92
L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 96
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка . 2.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.17track.net/en 3.Мојата цел како да избегне да плати царина. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред. 1.Како да знам која големина да нарачате? ако не знаат која големина одговара на себе,ве молиме контактирајте со нас.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . 3.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Bodysuits
Број На Модел На:
FT9365
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
МИС ORD
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик

Избор на клиент