Апстрактната Уметност Отпечатоци, Постери Beautity Девојка Со Масло Боја На Косата Графити Сликарство Отпечатена На Платно За Дневна Соба Дома Декор
Новак - 48 %

Апстрактната Уметност Отпечатоци, Постери Beautity Девојка Со Масло Боја На Косата Графити Сликарство Отпечатена На Платно За

Достапно за нарачка
DEN 430.08
DEN 224.00
Достапност:


Напомена :
Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам
Тип : Оваа ставка е отпечатена на платно,а Не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.можете да примате наплата во рок од 15 дена
пакет :
За фабрика:

За производот

Големина (Инчен):
20x25CM БЕЗ Рамка, 30x40CM БЕЗ Рамка, 40x55CM БЕЗ Рамка, 50x65CM БЕЗ Рамка, 60x80CM БЕЗ Рамка, 70x95CM БЕЗ Рамка
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
RELIABLI УМЕТНОСТ
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Број На Модел На:
Seaty
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Употреба:
дома, бар,ресторан ,хотел ѕид декорација
Големина:
Customed Accepted
Обликот:
правоаголник
Тип:
Печатени со Машина
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Еден
Предмет:
Портрет
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Пакет:
Валани со Цевка

Избор на клиент