Плоштад Небото Сино Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Жените Свадба Обетки/Прстени/Нараквица/Pendant/Ѓердан Сет
Новак - 32 %

Плоштад Небото Сино Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Жените Свадба Обетки/Прстени/Нараквица/Pendant/Ѓердан Сет

Достапно за нарачка
DEN 1090.56
DEN 742.00
Достапност:


За производот

Прстен Големина:
6.5, 7.5, 8.5, 9.5, 9, 8, 6, 10, 7
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
S8026dsdv
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан /Прстен /Обетки/Pendant/Хривнија
боја:
Небото Сино
квалитет:
AAAA+
Должина на Синџири:
45+5CM
подарок:
накит кутија
Место на Потекло:
Кина
Печат:
Печат 925 На Обетки/Прстени/Ѓердан
превозот време:
На Работниот Ден

Избор на клиент