Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Песочни Време / Рунда / Челик / Бредли часовник ја врвката за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сребро.
Новак - 0 %

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Песочни Време / Рунда / Челик / Бредли часовник ја врвката за околу Рака Јамка Појас

Достапно за нарачка
DEN 858.24
DEN 858.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Песочни Време / Рунда / Челик / Бредли Часовници
Црна
Злато
Сребро.
Сребро Злато
Сребро Црна
Подарок

За производот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
за Песочни Време / Рунда / Челик / Бредли Часовници
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Солидна Затворач
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на клиент