Сигнал Бустер Далечински Контролер антена Засилувач Range Extender за DJI MAVIC ПРО ВОЗДУХ искра Летало додатоци

Сигнал Бустер Далечински Контролер антена Засилувач Range Extender за DJI MAVIC ПРО ВОЗДУХ искра Летало додатоци

Достапно за нарачка
DEN 413.76
Достапност:

Сигнал Бустер Далечински Контролер антена Засилувач Range Extender за DJI MAVIC ПРО ВОЗДУХ искра Летало додатоци
Купување детали :
Пакет 1 = Сребро.
Пакет 2 =Злато
Опис :
Боја : Злато/Сребрена
Користење на увезената specular алуминиум листови, висока reflectance 95% со појак сигнал.
Мувла технологија, прецизни trepanning, лесно да го инсталирате
Лепак алуминиум лист целосно да школка, нема да падне.
Свитлива, удобен за носење.
Испраќање на листата :
1 * Сигнал Бустер
Не се вклучени далечински управувач

За производот

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Далечинска Контрола
Големина:
Remote Controller Signal Booster
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SKSKTU
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
боја:
Црна
Број На Модел На:
SZJD-DJI-182
Тежина:
60g

Избор на клиент