CF101 1 Двор Цветни Кинеската Традиционална Свила Жакард Brocade Ткаенина За Парови' венчаница Костими Облека DIY Ткаенина
Новак - 49 %

CF101 1 Двор Цветни Кинеската Традиционална Свила Жакард Brocade Ткаенина За Парови' венчаница Костими Облека DIY Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 1132.32
DEN 577.00
Достапност:

Како различни компјутери екранот бои различно. Нашата цел е задоволството на клиентите! Враќање/Поврат
1.Ве молам поставете го на отворено неколку часа. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ со : превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
[Детали покажуваат] :
Известување
За мирисот на чување торба-Ние спакувани тоа откако ќе заврши,затоа што има некои мирис.Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ве молиме да го потврдите приемот адреса е точен!!!.

За производот

Материјал:
Rayon / Полиестер
Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-Pilling
Тип:
brocade ткаенина
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Ширина:
73cm
Шема:
Жакард

Избор на клиент