Uftemr Случај за Xiaomi Redmi 4X Покрие Shockproof Оклоп Луксузни Силикон КОМПЈУТЕР Хард задниот поклопец случај за xiaomi redmi 4 X fundas Coque
Новак - 27 %

Uftemr Случај за Xiaomi Redmi 4X Покрие Shockproof Оклоп Луксузни Силикон КОМПЈУТЕР Хард задниот поклопец случај за xiaomi redmi

Достапно за нарачка
DEN 341.76
DEN 250.00
Достапност:

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Стои оклоп случај за Xiaomi Redmi 4 X
Со Uftemr
Карактеристики и спецификации :
Опис :
Стои оклоп случај со допир се чувствителни на копчиња. Воскресна рабовите заштита на вашиот екран и камера од гребнатини и дамки. Совршено-мери cutouts овозможи лесна за употреба со сите ваши телефонски функции.
Материјал : Еко-пријателски TPU + PC
Компатибилен со : за Xiaomi Redmi 4 X
Пакет се вклучени : 1 x phone случај; 1 x мало пакет
За трофеи
Бои
Сива
Црвена
Сина
Злато
Сребро.
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

За производот

дизајн:
Спорт,Бизнис
Големина:
5.0 inch
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Потпирач
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Капка отпор Шок-доказ, анти хит
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Uftemr
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X
Поддршка:
Бесплатен превозот Капка Превозот трговија на Големо
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi 4X
Материјал:
Висок Квалитет на силициум Тешко Задниот поклопец
дизајн:
360 степен ротација стојат ков случај
Тип:
Случај

Избор на клиент