Жените Накит 5 реда ѓердан Длабоко портокал злато бисер барок бисер Pendant природните слатководни бисер 45см 18
Новак - 35 %

Жените Накит 5 реда ѓердан Длабоко портокал злато бисер барок бисер Pendant природните слатководни бисер 45см 18

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 499.00
Достапност:


( randomness стил )

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N-0501
Материјал:
бисер
Приврзоци Тип:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен

Избор на клиент