Универзална ID:51mm L:330mm Карбонски Влакна Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Избега со ДБ Убиец Мотор Издувна Цевка Пригушувач

Универзална ID:51mm L:330mm Карбонски Влакна Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Избега со ДБ Убиец Мотор Издувна Цевка Пригушувач

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
Достапност:


Универзална ID : 51mm L : 330mm Карбонски Влакна Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Избега со ДБ Убиец Мотор Издувните Пригушувач Цевка Тип На : Нерѓосувачки Челик, со Имитација Титаниум Тип На : Нерѓосувачки Челик + Карбонски Влакна Влезот Внатрешен Дијаметар : 51mm 2 Модел големини се исти Доаѓаат со отстранлив DB Убиец; лесно да се инсталира и да ги отстрани Сите слики се реални производи
Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Издувни Цевки 1 КОМПЈУТЕР 51mm Конектор 1 КОМПЈУТЕР Отстранлив DB Убиец 1 КОМПЈУТЕР Менгеме 2 ПАРЧИЊА Спрингс 2 ПАРЧИЊА Куките

За производот

Име На Модел:
Тип АБ-330mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
PHULEOVEO
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик,карбонски влакна
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
4.01inch
Специјални Функции:
51mm Влезот Универзален Мотор Издувните Пригушувач
Објектот Должина:
40cm

Избор на клиент