NeeFu WoFu Капка Обетки Кристал Цвеќиња Смола Earring Бендот Биг Earring За Жена Крстот Големи Долго Brinco Уво Oorbellen Подарок
Новак - 10 %

NeeFu WoFu Капка Обетки Кристал Цвеќиња Смола Earring Бендот Биг Earring За Жена Крстот Големи Долго Brinco Уво Oorbellen Подарок

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:

Белешки : ①All производи се на вистинската слика. ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната средина-пријателски материјали и технологија. ③Welcome да побарате од нас да дизајн со вашиот примерок или фигура, и големо на нашите производи, мал подарок ќе се даде откако ќе купите производ. Име : Обетки Додатоци Материјал : Смола Големина : 79mm Тежина : 9.2 g/пар Пакување : 1 пар Капка Earring Бохемски Долги Обетки Кристал Бисер Мода Големо Уво Капки Капка Шарм Грозје String Обетки
Капка Обетки Dangle Бохемски Multicolor Кожа Големи Обетки Долг стап Шарм Earring Мода Големо Уво Капки Бакар

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeFu WoFu
Број На Модел На:
NeeFuWoFu-ER0515
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
earring материјал:
Смола
обетки стил:
бендот earring
Погоден за прилики:
банкети, подароци, патувања
Поддршка Прилагодување:
фабрика производство

Избор на клиент