(10 парчиња/многу) Жена на Модата Метал Позлатен Синџир Појас Злато & Сребрена 2CM/3.5 CM/4.5 CM Широк Може да избере или да се Меша, Слободни Изразат shiping
Новак - 11 %

(10 парчиња/многу) Жена на Модата Метал Позлатен Синџир Појас Злато & Сребрена 2CM/3.5 CM/4.5 CM Широк Може да избере или да

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
DEN 3631.00
Достапност:


2.0 см ширина
3.5 цм ширина
4.5 цм ширина
Постои јасен филм прилог на злато огледало појас кога ќе ја добијат, го симнат ќе најдете.. ^_^
Вие исто така може да се допаѓа..

За производот

Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
4cm
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Тока Должина:
60см
Појаси Материјал:
Метал
Тока Ширина:
4cm
Број На Модел На:
101-Акции-6
Betl боја:
Злато и Сребро.
Појас Материјал:
метал позлатен
Појас Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
е прилагодено Појас:
Yes
Појас Должина:
68 cm
Појаси Големина:
М, Една Големина

Избор на клиент