LUXUSTEEL Мода Жените Накит Медицински Чукање на Срцето Форма Стетоскоп, Приврзоци Ѓердани од Злато/Сребрена Боја Синџир Ѓердан
Новак - 20 %

LUXUSTEEL Мода Жените Накит Медицински Чукање на Срцето Форма Стетоскоп, Приврзоци Ѓердани од Злато/Сребрена Боја Синџир Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 210.24
DEN 168.00
Достапност:


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Функција:
Период Tracker
Број На Модел На:
Љубител Pendant Ѓердан
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
како слики
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Пакет:
Opp вреќа,Пена, хартија,Картон
Повод:
Свадба, Подароци,Партија.
Стил:
синџир ѓердан
Style1:
ѓердан ѓердан
style2:
изјава накит

Избор на клиент