Девојки Салон За Убавина Ѕид Decal Сончање Жена Винил Сонцето Beach Шема Ѕид Налепници Спа Салон Бањата Внатрешни Работи Уметност MuralSYY823
Новак - 21 %

Девојки Салон За Убавина Ѕид Decal Сончање Жена Винил Сонцето Beach Шема Ѕид Налепници Спа Салон Бањата Внатрешни Работи Уметност

Достапно за нарачка
DEN 729.60
DEN 576.00
Достапност:

Информација за производот : Број : SYY823 Големина 57x82cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
H601 Бела, H630 Виолетова, H627 Сива, H624 Браун, H639 Медиум Сина, друга боја избор
Големина:
57x82cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Европа
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
SYY823
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент