Слободен Брод TD06 TD06H-16М 49179-02300 49179-02260 5I-8018 Турбо За Гасеница МАЧКА 320B 320C 320D 323D 320L Багер S6K S6KT
Новак - 10 %

Слободен Брод TD06 TD06H-16М 49179-02300 49179-02260 5I-8018 Турбо За Гасеница МАЧКА 320B 320C 320D 323D 320L Багер S6K S6KT

Достапно за нарачка
DEN 15839.52
DEN 14256.00
Достапност:

UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Автомобил Производител:
Универзална
Поставување на Возило:
ПРЕД
Име На Модел:
TD06 49179-02300 5I 8018 за Гасеница МАЧКА 320B Багер S6KT
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Модел Година:
1992-
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
8kg
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
28inch
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Должина:
25inch
Турбо Модел :
TD06 TD06H-16М Турбо Турбополнач
Дел Број:
49179-02260 49179-02300 49179-57860 5I 8018
ОЕМ број:
5I-8018 5I8018 49179 02260 49179 02300 49179 57860
Апликацијата возило:
За Гасеница МАЧКА 320B 320C 320L Багер
Примена на моторот:
Дизел S6K S6KT 100% НОВ Турбополнач Со Дихтунзи
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Апликацијата Возило.:
320B 320B L 320B ЌЕ 320B ЛУ 320B N 320B У 320C 323D LN 323D S
Апликацијата Возило .:
320D LRR 320D RR 321B 321C 320C 320C L 320D 320D L L 323D
слободен брод:
Бесплатен превозот

Избор на клиент