10 ПОСТАВУВА Оригиналното Лого Турбо Гориво Заштитата на Воздухот Фан Со Двојно Двојна Пропелер Turbonator Сина
Новак - 5 %

10 ПОСТАВУВА Оригиналното Лого Турбо Гориво Заштитата на Воздухот Фан Со Двојно Двојна Пропелер Turbonator Сина

Достапно за нарачка
DEN 2348.64
DEN 2231.00
Достапност:


Оригиналното Лого Турбо Воздухот Гориво Saver Фан Со Двојно Двојна Пропелер Turbonator Сина
Двојна Пропелер На Турбо Вентилатор Доза Гориво Saver врти со брзина на моторот додека генерирање на максималната сила која создава моќни струење во комора за согорување со голема брзина. Пропелер смрди на струење во комора за согорување на поголема брзина, што резултира atomized горење која зголемување на коњ моќ и да ги зачувува бензин. Со оригинални логото и пакување Универзална одговара за сите возила со доза/supercharger големина 65mm ~ 74mm Направена Од мала Тежина Висок Квалитет на Алуминиум Максимална Брзина на Движење : 55,000 R/Мин Димензии : 3" (Должина) x 2.5" (Дијаметар Упатство за Инсталација НЕ Е Вклучена.
10 × Турбо Воздухот Saver Фан (Двојно Пропелер) 30 × Не се лизга гумени носителот
Карбонски Влакна Филтер За Воздух

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
0.46kg
Специјални Функции:
Одговара на сите возила со доза/supercharger големина 65~74mm(2.5-2.9)
Име На Модел:
MBOV-11
Објектот Должина:
18cm
Модел Година:
2013
Објектот Висина:
8cm
Автомобил Производител:
Chrysler
Објектот Ширина:
12cm
Материјал Тип:
Alumninum
Бренд Име:
MOFE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Сина
is_customized:
Yes

Избор на клиент