A104SN03 V1 V. 1 е 10.4 инчен LCD екран LED светлото возачот одбор можат да бидат опремени со нови оригинални пакет
Новак - 25 %

A104SN03 V1 V. 1 е 10.4 инчен LCD екран LED светлото возачот одбор можат да бидат опремени со нови оригинални пакет

Достапно за нарачка
DEN 4320.00
DEN 3240.00
Достапност:


1, може да биде опремен со екран на допир : item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-10501441265.33.th Atf K&id=20580243072
2, со диск плоча : item.taobao.com/item.htm?spm=0.0.0.0.Oxny Go&id=45491353787

За производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на клиент