2018 Нова 3d Памук Секојдневен Врвот Tee Angeln Fischen Forellen JAger Ruten Фишер Freizeit Мода Tees Т Кошула Топла Продажба
Новак - 15 %

2018 Нова 3d Памук Секојдневен Врвот Tee Angeln Fischen Forellen JAger Ruten Фишер Freizeit Мода Tees Т Кошула Топла Продажба

Достапно за нарачка
DEN 676.32
DEN 575.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Избор на клиент