Силиконски Анален Монистра Секс Играчки Задник Приклучок за Мажи

Силиконски Анален Монистра Секс Играчки Задник Приклучок за Мажи

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


Силиконски Анален Монистра Секс Играчки Задник Приклучок за Мажи
1.материјал : силикон 2.бренд : прилично љубов 3.постојат три стилови : BI-014205/BI-014206/BI-014207 . Ве молиме да ни остават порака што стилови што ви треба ,инаку,ние испрати по случаен *Анонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во не-транспарентно кеси со тврдат дека името"занает" . Чувствителни информации ќе бидат енкриптирани. Стилови еден : BI-014205
Стилови на две : BI-014206
Стилови три : BI-014207

За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
куршум
Големина:
color box package
Бренд Име:
dingye
Број На Модел На:
BI-
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Медицински
Сертификат:
CE сертификат
Употреба:
подобрување на сексуалниот живот
боја:
виолетова како розова
Материјал:
медицински силикон

Избор на клиент