Keenomommy Девојки Цвет Туту Фустан со Headband Церемонија Бебе Празник се Облекуваат Црвен Божиќ Свадба Рецитал Костим TS106
Новак - 40 %

Keenomommy Девојки Цвет Туту Фустан со Headband Церемонија Бебе Празник се Облекуваат Црвен Божиќ Свадба Рецитал Костим TS106

Достапно за нарачка
DEN 1327.68
DEN 797.00
Достапност:


Име на производ : Девојки Божиќ Туту Фустан Соодветна возраст : 2-7 Години Сезона : Пролет, Лето, Есен Дизајн : Божиќ Свадба се Облекуваат Материјал : Висок Quanlity Tulles Забелешка : туту фустани во нашата продавница се направени од најдобрите мека ленти tulle.
. ние ќе ги провери сите квалитетот пред превозот да бидете сигурни дека ќе добиете добар предмети
.можеме да го прифатиме dropshipping, можете само да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон
.Моделите се за вашиот референца САМО! реалниот објект може ќе имаат малку поинаква со модели, pls можете да го разбирање.
1. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел , така што ние можеме да брод на стоките претходно да сте.
2. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).
1. Предмети ќе бидат испорачани на време, и ние ги испратите на предмети преку Кина Пост, epacket, EMS, DHL, Fedex.
2. Кина Пост е Слободен и бавно превозот mothed (време се како што е подолу), времето за испорака е надвор од нашата контрола, така што не може да
биде причина за враќање и обнова, можете да ја проверите на следење на информации се на веб страната : www.17track.net.
Ви благодариме за вашето разбирање.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете . Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
3. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.
1. Повеќето од објектите во нашата продавница може да се меша бои, ве молиме оставете порака за бои што сакате по
нарачката ако имате боја барање, ако не, ние ќе ги испратите по случаен боја врз основа на нашите акции.
2. ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager : cn117225443.или на нашата e-mail.

За производот

Дете НИ Големина:
5, 6, 7, 24M, 4T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
Девојки Цвет Туту Фустан со Headband TS106
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Најлон,Mesh
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
keenomommy
Девојка Туту Фустан:
Девојки Божиќ Туту Фустан
Примена:
Фото Проп,Божиќ, Свадба,Одмор

Избор на клиент