шарени дрво летање птици ѕид налепници дневна соба оркестарот винил ѕид decals отстранлив mural уметност позадина модерна постер
Новак - 33 %

шарени дрво летање птици ѕид налепници дневна соба оркестарот винил ѕид decals отстранлив mural уметност позадина модерна постер

Достапно за нарачка
DEN 154.08
DEN 103.00
Достапност:


шарени дрво летање птици ѕид налепници дневна соба оркестарот винил ѕид decals отстранлив mural уметност позадина модерна постер
160+161 ефект на слика

За производот

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
160
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
БОЈА CASA
Материјал:
ПВЦ
Карактеристики:
Издржливи, Притисок Отпор
is_customized:
yes
Функција:
дрвото ѕид Налепница на животните
Производ големина:
30*90CM
Соба:
дневна соба
боја:
Повеќе

Избор на клиент