Моден Жолта Боја ЉУБОВ Птица Перници Покрие Срцето Дома Декор Памук, Лен Перница Покрие Декоративни Фрли Перници Pillowcase
Новак - 24 %

Моден Жолта Боја ЉУБОВ Птица Перници Покрие Срцето Дома Декор Памук, Лен Перница Покрие Декоративни Фрли Перници Pillowcase

Достапно за нарачка
DEN 216.00
DEN 164.00
Достапност:

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Почитувани Пријатели,ве Молиме љубезно ве молиме Имајте на ум Пред да редослед :
За да го зачувате вашиот превозот надомест (ако Изберете брод од страна на "Продавачот за Испорака Метод "),
Ние ќе брод од вашата стока За Слободни страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Само може да се провери порака во Кина,
но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
Ако треба да ги Проверите превозот порака во вашата земја,ве молиме да го Избра брод од страна на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други .
Ве молиме вид истакна дека. за било какви прашања,може да се задржи контактирајте со нас.
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте не преку порака, e - mail, или трговија со датот.
3. Проверете пакетот и објектот внимателно.
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

За производот

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
KYYZROZZZ
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Растенијата
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
LIN001
Техника:
Плетени
Употреба:
Софа
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пакет вклучувајќи:
1 компјутер Перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Стилови:
декоративни гроздобер перница покрива
стилот на:
канцеларија перница маска
Употреба:
Седиштето На Столот,Подот,Јога,Нога,Отворено,Постелнина,Седиште,Пет Ледените Подлога Божиќ

Избор на клиент