Слатки Момчиња Девојчиња Кварц Види Деца Деца Ткаенина Рака Студент Време Часовник рачен часовник Подароци Шарени Број Dial Часовникот ЌЕ@17
Новак - 18 %

Слатки Момчиња Девојчиња Кварц Види Деца Деца Ткаенина Рака Студент Време Часовник рачен часовник Подароци Шарени Број Dial Часовникот

Достапно за нарачка
DEN 154.56
DEN 127.00
Достапност:

Слатки Момчиња Девојчиња Кварц Види Деца Деца Ткаенина Рака Студент Време Часовник рачен часовник Подароци Шарени Број Dial Часовникот ЌЕ@17 види со ложа (ако ти е гајле тоа , ве молиме да не го земе цел )
Опис : Функција :
100% Сосема Нов!
Тип : Мода
Дисплеј : Аналогни
Движење : Кварц
Случај Материјал : Алуминиумски
Површината Материјал : Стакло Површина
Случај Дијаметар : 30мм
Бендот Материјали : Најлон+СТП
Бендот Должина : 230mm
Бендот Ширина : 20mm
Случај Дебелина : 6.4 милиметри
Отпорност на вода : Не е Водоотпорен
Тока Тип : Pin Тока
Пакетот Вклучува : 1 x Види

За производот

боја:
црна, црвена, црвена роза, небо сина, сина, розова
Бендот Ширина:
20mm
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
luxfacigoo
Бендот Материјал Тип:
PU
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
23cm
Функција:
Никој
Број На Модел На:
подарок за роденден
Случај Дебелина:
6.4 милиметри
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
30мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Деца

Избор на клиент