BD2614GSV BGA

BD2614GSV BGA

Достапно за нарачка
DEN 520.80
Достапност:


BD2614 GSV BGA

За производот

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
BD2614GSV

Избор на клиент