електрични JGY-370 агол 24V dc црв опрема мотор за вендинг машина БАНКОМАТ со чиста метална опрема ASLONG

електрични JGY-370 агол 24V dc црв опрема мотор за вендинг машина БАНКОМАТ со чиста метална опрема ASLONG

Достапно за нарачка
DEN 808.80
Достапност:

Се надевам дека ќе се разбере нас, ви благодариме однапред. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако се земе предвид цената,Ако некои делови не може да дознаете во мојата продавница,Pls контактирајте со нас,ние се уште имаат многу делови не се објавени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. кога се гледа од излез вратило страна 1-3 Operating Температура и Влажност : Температура спектар на -10 C~+50 C ,Влажност спектар на 30%~80% . 1-4 Storage Температура : Температура спектар на -20 C~+60 C 2. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме не го отворите спор и да ја напуштат било лошо повратни информации, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволителен одговор. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стандардните Оперативни Услови 1-1 Оценет Напон : 24v .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 1-2 Насоката на Ротација : Г. И Сега Aliexpress не им продавачот испратите Yan Wen, па тоа не може да се песна во песна. Роботика, Мал Апарат, Fanner, Електрични Завеса; Медицински Пумпа, Хирургија Алатки, Медицински Stirrer, центрифугални Машина; Електричен Вентил, Actuator, медицински уред Електричен мотор,ниско ниво на бучава,ниска струја и без искра.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние може да напише ниска вредност за cutomer ако треба!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната за да ја домашната на нашата земја,но тоа не ефект на вашиот прима. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Мерење Услови : 2-1 Motor Позиција : за Да се одржи т хоризонтално кога мерење на 2-2 Power Набавка : Регулиран DC напојување Без оптоварување брзина : 1rpm-101rpm . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

За производот

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
101rpm, 63rpm, 25rpm, 6rpm, 2rpm, 15rpm, 1rpm, 4rpm, 11rpm
сертификација:
CE
Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Електричен Велосипед
Постојана Струја(A):
120ma-180ma
Изградба:
Постојан Магнет
Бренд Име:
ASLONG
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Број На Модел На:
JGY-370
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Напон(V):
24v
Тип:
Опрема Мотор
Вртежен момент:
0.4-34kg.cm
Излезна Моќност:
1w
сертификација:
FCC

Избор на клиент