LMP-E190 Компатибилен светилка со станбен за SONY VPL-BW5 VPL-ES5 VPL-EW15 VPL-EX5 VPL-EW5 VPL-EX50 проектор
Новак - 12 %

LMP-E190 Компатибилен светилка со станбен за SONY VPL-BW5 VPL-ES5 VPL-EW15 VPL-EX5 VPL-EW5 VPL-EX50 проектор

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
DEN 3168.00
Достапност:


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : LMP-E190 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : ХС
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

За производот

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
LMP-E190

Избор на клиент