Бесплатен Превозот 2018 Појаси За Жените Добар Квалитет Крава Вистинска Кожа Pin Тока Нови Гроздобер Шема Тенки Женски Појас
Новак - 45 %

Бесплатен Превозот 2018 Појаси За Жените Добар Квалитет Крава Вистинска Кожа Pin Тока Нови Гроздобер Шема Тенки Женски Појас

Достапно за нарачка
DEN 718.08
DEN 395.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме фабрика директно продажба, секогаш се стремиме да се обезбеди висок квалитет и конкурентна модни производи. Квалитетот е на прво и со најдобра услуга и најбрзо ќе ви испрати на производот .
Уживајте во вашата шопинг!
Бесплатен Превозот 2017 Појаси За Жените Добар Квалитет Крава Вистинска Кожа Pin Тока Нови Гроздобер Шема Тенки Женски Појас
Детали За Производот
Материјал : Врвен Квалитет Вистинска Кожа Cowhide , Појас тока материјал : алуминиумски
Тока димензии : 4cm * 3.3 cm
Појас ширина : 2.3 см , Должина : 100-115cm ( должината на појас може да биде произволно намали)
Тока боја : Како на сликата (многу стил)
Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнис
Кожа експеримент
Напомена : 1.Објектот ќе биде 1-2cm грешка,тоа е нормално,се надевам дека ќе може да го разбере,драги.
2.Како различни компјутери екранот бои малку поинаку,па не се грижи,почитувани

За производот

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Број На Модел На:
P169(50)
Појас Ширина:
2.3 см
Тока Должина:
4cm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
yanyanmumu
Стил:
Повик
Тока Ширина:
3.3 cm
Категорија На Производ:
Појас
Применливи пол:
Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Текстурата на материјалот:
Вистинска Кожа
Појас тока материјал:
Легура
Појас тока форма:
Круг
Закопчување на чекање:
pin тока
Должина (cm):
100-115cm
боја:
црна, црвена кафе браун бела жолта
Појас Должина:
105cm 110cm 115cm

Избор на клиент