100PCS 1156/7 3156/7 LED Сијалица 8W Грешка Слободни Canbus Canceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал Анти-Хипер Трепка Трепкачки
Новак - 5 %

100PCS 1156/7 3156/7 LED Сијалица 8W Грешка Слободни Canbus Canceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал Анти-Хипер Трепка

Достапно за нарачка
DEN 17759.52
DEN 16872.00
Достапност:


LED Светилки Висока Моќност 8 W Грешка Слободни Canbus Canceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал Анти-Хипер Трепка Трепкачки
LED предупредување canceller 100% нов Поправки брзо трепка кога LED индикатори се опремени Спецификации :
Тип : 1156 1157 3156 3157 7440 7443
Агол : 135 °
Влезен напон : 9-16 V
Номинална напон : 12 V DC
Моќност : 8 W
Долг животен век
Нето тежина : околу 77g Plug and Play Боја, а повеќе детали се прикажани во слики
Постои иста цена за Сите Достапни LED светилки Штекер(покажа подолу) се вклучени 1156 1157 3156-А 3156-Б 3157-А 3157-Б 7440 7443.
Ве молиме да ни остават порака на која точно сијалица контактот што треба откако ќе го постави цел. Исто така можете да се меша за рефус цел по вашата потреба.
3157-A
3157-Б
7443
LED Светилки Штекер Наведени Подолу
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

За производот

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
Повеќето Возила
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
TUOYIKE
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
SMD
Wattage:
8W
Автомобил Марка:
LED Светилки се Вчита Отпорник Canbus Декодер За Повеќето Возила
Led Чип Производител:
LED Светилки се Вчита Отпорник

Избор на клиент