ZY DIY Убава 50x160cm Шарени Геометриски Форми & Брод Водител на Кормило печатени памучна ткаенина За DIY Шиење Постелнина Quilting
Новак - 6 %

ZY DIY Убава 50x160cm Шарени Геометриски Форми & Брод Водител на Кормило печатени памучна ткаенина За DIY Шиење Постелнина Quilting

Достапно за нарачка
DEN 229.92
DEN 216.00
Достапност:


ZY DIY Убава 50x160cm Шарени Геометриски Форми & Брод Водител на Кормило печатени памучна ткаенина За DIY Шиење Постелнина Quilting Облека Име на Производ : СП-223 B Доброто Шарени Геометриски Форми & Брод Водител на Кормило печатени памучна ткаенина Материјал : 100% Памук Боја : брод сидро / шарени триаголник Големина : 1 парче=50x160cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : Не дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±1 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm, ви благодариме

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент