24pcs Змија Синџир Ѓердани со Hummer Clasps Линк Ѓердан Сребро Позлатен 18 инчен DIY Изработка на Накит

24pcs Змија Синџир Ѓердани со Hummer Clasps Линк Ѓердан Сребро Позлатен 18 инчен DIY Изработка на Накит

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:

Сребро позлатен змија синџири се во 18 инчи со hummer clasps. Змијата синџири се многу силни и не kink нагоре и се многу течност, со посебен дизајн и единствена структура. Забавувајте се со вашите пријатели да го користите овој ѓердан да се создаде уникатен ѓердан со приврзоци. Одговара на било pendant, и ја прави вашата облека да изгледа домот. Погоден за банкет, датум, шопинг, партии и многу повеќе настани. Пакетот содржи 24-парчиња 18 инчен сребрени синџири, ткаенина за чистење и син сомот торбичка.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ви благодарам многу!

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
двојно еден
Накит Наоди Тип:
Синџири

Избор на клиент