Бесплатен Превозот Сет 1 1.25 mm Види Кристал О Прстен Заптивка Одберете Големини
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот Сет 1 1.25 mm Види Кристал О Прстен Заптивка Одберете Големини

Достапно за нарачка
DEN 1915.20
DEN 1820.00
Достапност:


На листата се види кристал о прстен заптивка
Дебели : 1.25 мм, се работи за 1.5 mm кристално
Пакетот вклучува : 1 сет
Големини се подолу :
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

За производот

боја:
1 сет
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Пластични
Функција:
o-ring
Тип:
Часовници за Делови
Број На Модел На:
101
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
CHAINDA

Избор на клиент